www.lbnforum.serbianforum.info
Registrujte se brzo i besplatno !!!
Da li je po vama spavanje gubljenje vremena? Images?q=tbn:ANd9GcT0r-skmOZakHw2TvrSSOgS9jHI0Y2RzCitfSb7y4ktfDa0l8lR9w


Join the forum, it's quick and easy

www.lbnforum.serbianforum.info
Registrujte se brzo i besplatno !!!
Da li je po vama spavanje gubljenje vremena? Images?q=tbn:ANd9GcT0r-skmOZakHw2TvrSSOgS9jHI0Y2RzCitfSb7y4ktfDa0l8lR9w
www.lbnforum.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je po vama spavanje gubljenje vremena?

2 posters

Ići dole

Da li je po vama spavanje gubljenje vremena? Empty Da li je po vama spavanje gubljenje vremena?

Počalji od Stif Uto Apr 19, 2011 6:09 am

Često sam ovo čuo od ljudi koji me okružuju, jer kažu da nema zezancije dok spavaš i da je to onda samo gubljenje vremena, ali je to i stvaranje vremena za zezanje jer san poboljšava naše zdravlje i produžava život? Šta vi mislite
Stif
Stif
Admin

Broj poruka : 817
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 18.04.2011
Points : 6814
Reputation : 1
Godina : 28

https://lbnforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je po vama spavanje gubljenje vremena? Empty Re: Da li je po vama spavanje gubljenje vremena?

Počalji od Ivkic Čet Jun 09, 2011 12:35 pm

Pa po meni svaki covek spava umereno koliko treba...utvrdjeno je da se najvise treba spavati 6 sati tada se covek najbolje odmori...mada ne bih se slozio sa nekima koji kazu da je spavanje gubljenje vremena, recimo da uzmemo slucaj ljudi koji voze putuju pa moraju da odspavaju nekoliko sati da bi posle bili psihicki odmorni da nastave putovanje, tako je i sa ljudima koji rade idu u skolu i tako dalje... Very Happy
Ivkic
Ivkic

Broj poruka : 32
Datum upisa : 09.06.2011
Points : 4797
Reputation : 19

Nazad na vrh Ići dole

Da li je po vama spavanje gubljenje vremena? Empty Re: Da li je po vama spavanje gubljenje vremena?

Počalji od Stif Čet Jun 09, 2011 12:49 pm

Ivkic jest tako...ali mislio sam na to da je priroda to pogresno programirala... Very Happy Bolje bi bilo da ne spavamo a da smo uvek odmorni ccc Smile
Stif
Stif
Admin

Broj poruka : 817
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 18.04.2011
Points : 6814
Reputation : 1
Godina : 28

https://lbnforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je po vama spavanje gubljenje vremena? Empty Re: Da li je po vama spavanje gubljenje vremena?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu