www.lbnforum.serbianforum.info
Registrujte se brzo i besplatno !!!
 Kuda dalje, kad je zid pred vama? Images?q=tbn:ANd9GcT0r-skmOZakHw2TvrSSOgS9jHI0Y2RzCitfSb7y4ktfDa0l8lR9w


Join the forum, it's quick and easy

www.lbnforum.serbianforum.info
Registrujte se brzo i besplatno !!!
 Kuda dalje, kad je zid pred vama? Images?q=tbn:ANd9GcT0r-skmOZakHw2TvrSSOgS9jHI0Y2RzCitfSb7y4ktfDa0l8lR9w
www.lbnforum.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuda dalje, kad je zid pred vama?

Ići dole

 Kuda dalje, kad je zid pred vama? Empty Kuda dalje, kad je zid pred vama?

Počalji od Stif Uto Apr 19, 2011 5:42 am

Do pre nekoliko dana imam perspektivan posao; devojku koju volim i planiram da sa njom provedem ceo život; nova godina je za petnaest dana i planiram da je docekam u harmoniji kakva mi je bila cela ova godina.
Ali.. Devojka me obavestava da joj treba vise prostora; poslednja poslovna odluka bila je promasaj - racuni su stigli; sve govori da cu novu godinu docekati sam - bez devojke, novca i biznisa.

Sta ja radim? Sta biste vi u ovakvoj situaciji? Dajte najbolji odgovor i ucinicete uslugu, najmanje za sto hiljada srpskih muskaraca!?.
Stif
Stif
Admin

Broj poruka : 817
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 18.04.2011
Points : 6813
Reputation : 1
Godina : 28

https://lbnforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

 Kuda dalje, kad je zid pred vama? Empty Re: Kuda dalje, kad je zid pred vama?

Počalji od Stif Uto Apr 19, 2011 5:43 am

Ovo se vrlo cesto desava.Ali i kad se desi pred tim ne treba klonuti.Covjek sam treba da utici na svoju psihu.U koliko utonemo u ocaj,nista necemo rijesiti.
Problemu treba svjesno prici.Nema veze sto je Nova Godina...bice ih jos.Nema veze sto djevojci treba prostor...treba joj ga dati.Ako se vrati,znaci shvatila je da u tom prostoru nedostaje nesto sto voli i do cega joj je stalo.Da joj nedostajete vi!Treba je pustiti da se pronadje u tom prostoru.Ako se pak ne vrati,znaci da se pronasla,ali ne sa vama.Tada ostaje samo pozeljeti joj srecu i okrenuti se potraznji svoje.
Kada smo rijesili te probleme,okrecemo se stvarnosti i svojoj zivotnoj egzistenciji.
Svim snagama usmjeriti se ka ostvarivanju poslovnog cilja i time sticanju novca koji je neophodan za nasu egzistenciju,za neku realnu ili cak i idealni opstanak.
Kada se i to rijesi,cekati sledecu Novu Godinu u nadi da ce biti bolja od prethodne u svakom pogledu

Tako bar ja gledam na ovaj problem,a srpski muskarci ca ga svakako rijesiti kako smatraju da je najbolje za njih.
Treba uvijek imati u vidu da nije sve tako crno,kako nam se na prvi pogled cini.
Stif
Stif
Admin

Broj poruka : 817
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 18.04.2011
Points : 6813
Reputation : 1
Godina : 28

https://lbnforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu