www.lbnforum.serbianforum.info
Registrujte se brzo i besplatno !!!

Kuda dalje, kad je zid pred vama?

Ići dole

Kuda dalje, kad je zid pred vama?

Počalji od Stif taj Uto Apr 19, 2011 5:42 am

Do pre nekoliko dana imam perspektivan posao; devojku koju volim i planiram da sa njom provedem ceo život; nova godina je za petnaest dana i planiram da je docekam u harmoniji kakva mi je bila cela ova godina.
Ali.. Devojka me obavestava da joj treba vise prostora; poslednja poslovna odluka bila je promasaj - racuni su stigli; sve govori da cu novu godinu docekati sam - bez devojke, novca i biznisa.

Sta ja radim? Sta biste vi u ovakvoj situaciji? Dajte najbolji odgovor i ucinicete uslugu, najmanje za sto hiljada srpskih muskaraca!?.
Stif
Admin

Broj poruka : 817
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 22

http://lbnforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Re: Kuda dalje, kad je zid pred vama?

Počalji od Stif taj Uto Apr 19, 2011 5:43 am

Ovo se vrlo cesto desava.Ali i kad se desi pred tim ne treba klonuti.Covjek sam treba da utici na svoju psihu.U koliko utonemo u ocaj,nista necemo rijesiti.
Problemu treba svjesno prici.Nema veze sto je Nova Godina...bice ih jos.Nema veze sto djevojci treba prostor...treba joj ga dati.Ako se vrati,znaci shvatila je da u tom prostoru nedostaje nesto sto voli i do cega joj je stalo.Da joj nedostajete vi!Treba je pustiti da se pronadje u tom prostoru.Ako se pak ne vrati,znaci da se pronasla,ali ne sa vama.Tada ostaje samo pozeljeti joj srecu i okrenuti se potraznji svoje.
Kada smo rijesili te probleme,okrecemo se stvarnosti i svojoj zivotnoj egzistenciji.
Svim snagama usmjeriti se ka ostvarivanju poslovnog cilja i time sticanju novca koji je neophodan za nasu egzistenciju,za neku realnu ili cak i idealni opstanak.
Kada se i to rijesi,cekati sledecu Novu Godinu u nadi da ce biti bolja od prethodne u svakom pogledu

Tako bar ja gledam na ovaj problem,a srpski muskarci ca ga svakako rijesiti kako smatraju da je najbolje za njih.
Treba uvijek imati u vidu da nije sve tako crno,kako nam se na prvi pogled cini.
Stif
Admin

Broj poruka : 817
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 22

http://lbnforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu